İPTAL VE İADE KOŞULLARI

Sipariş iptali için 08503991903 müşteri hizmetlerimizi aramanız gerekmektedir. Talebiniz mesai saati dışında ise [email protected] adresine mail atmanız gerekmektedir. Kişiselleştirilmiş ürünlerinin yer aldığı siparişler hariç olmak üzere, fatura aşamasına geçmemiş siparişlerin iptal talebi kabul edilmektedir.

İade işlemlerinde ise; cayma formu nu eksiksiz doldurup imzalayarak, iade etmek istediğiniz ürün/ürünlerle ve fatura ile birlikte siparişinizi teslim aldığınız tarih itibariyle devam eden 30 gün içerisinde aşağıda yer alan adres bilgilerimize Sürat Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, ambalajı açılmamış, hasar görmemiş olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir.

İç giyim ürünleri, mayo, bikini, takı, kozmetik ürünleri vb. kişisel ürünler, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, kırtasiye sarf malzemeleri(toner, kartuş vb.) ve tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kişiselleştirilmiş ürünlerin iadesi (isim yazılı forma vs.) ancak yanlış isim ve numara yazılmış siparişler için geçerlidir. Aksi durumlarda iade yapılamamaktadır.

Ürün bedeli iadesi; ürün/ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra; 10 gün içerisinde gerçekleştirilir. Ürün iade bedelinin kredi kartınıza ya da hesabınıza aktarılması bankanıza bağlıdır ve bu sürede şirketimizin tasarrufu yoktur.

Sevkiyat sırasında paket teslimatını sağlayan kurye yanında kargonun açılıp kontrol edilmesi gerekmektedir. Eğer üründe eksiklik, hatalı ürün veya herhangi bir zarar var ise kuryeye tutanak tutturarak ürünü teslim almadan tutanağın bir nüshası ile birlikte aşağıda yer alan adres bilgilerimize iadesini sağlamanız gerekmektedir.

Kontrol sağlanmadan teslim alınan kargolarda oluşabilecek sorunlardan Beşiktaş Sportif Ürünler San.ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir."

Yurt dışı iadelerinde kargo ücreti göndericiye aittir.

Websitemizden yapılan alışverişlerde değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Adresi: Beşiktaş Futbol Yat. San. ve Tic. A.Ş - E-Ticaret

Beşiktaş E-Ticaret / www.kartalyuvasi.com.tr /  Vişnezade Mah. Kadırgalar Cad. No:1 Beşiktaş Tüpraş Stadyumu Otopark Girişi Kat:1 Beşiktaş/İstanbul

Yukarıdaki adresin tamamının iade gönderilen kargonun üzerinde belirtilmesi gerekmektedir.

Anlaşmalı olan kargolarımızla gönderim işlemi sağlamanız için kargo şirketlerinde tanımlı olan müşteri numaramızı kargo firmasına belirtebilirsiniz.

Sürat Kargo  ile gönderim işlemi sağlamak için gerekli olan müşteri numaramız : 1388727926