Kartal Yuvası - Beşiktaş JK Kurumsal Online Alışveriş Sitesi | HAKKIMIZDA

KARTAL YUVASI, 2001 yılında kulübümüze mali kaynak sağlamak ve büyük Beşiktaş taraftarımızı lisanslı ürünlerimizle buluşturmak için BJKSTORE adıyla kurulmuştur. 2007 yılında ise Yönetim Kurulu’muzun aldığı kararla ismi KARTAL YUVASI olarak değiştirilmiştir. Türk Dil Kurumu, bu isim değişikliği sonrasında Türk diline yaptığı destek üzerine kulübümüze "TDK Onur" ödülünü vermiştir.

Kurulduğu ilk günden itibaren taraftarlarımıza birbirinden şık tasarımlı, zengin ve kaliteli bir ürün yelpazesi sunan Kartal Yuvası, hızla büyümeye devam ederek 2017 yılı itibari ile yurt içinde toplam 82 satış noktasına ulaşmıştır. 

2011 yılında kurulan www.kartalyuvasi.com.tr e-satış sitemiz gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki taraflarımıza lisanslı ürünlerimizi kısa sürede ulaştırmak amacıyla 7/24 aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Kulübümüz, büyük Beşiktaş taraftarımızın beklenti ve gereksinimlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılamak ve kaliteli hizmet sunmak için satış noktalarını arttırma yönündeki çalışmalarına devam edecektir.

Size en yakın satış noktamıza ulaşmak için tıklayınız.