HAKKIMIZDA

Kartal Yuvası

2001 yılında büyük Beşiktaş taraftarımızı lisanslı ürünlerimizle buluşturmak ve kulübümüze katma değer kazandırmak için BJKSTORE adıyla kurulmuştur. 2007 yılında Yönetim Kurulu’muzun aldığı kararla ismi ‘KARTAL YUVASI’ olarak değiştirilmiştir. Türk Dil Kurumu, bu isim değişikliği sonrasında Türk diline yaptığı destekten dolayı kulübümüze "TDK Onur" ödülü vermiştir.

2011 yılında orijinal ve lisanslı Beşiktaş ürünlerini gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki taraflarımıza, 7/24 ulaştırabilmek amacıyla online alışveriş sitemiz kartalyuvasi.com.tr açılmıştır. Avrupalı kara kartallar için de kartalyuvasi.eu sitemiz bulunmaktadır. Telefon aracılığı ile ürün satışımız yoktur.

Beşiktaş taraftarlığının sadece maç günlerine ait bir kavram olmadığı, hayatın içinde var olan, bizlerin ayrılmaz bir parçası olduğu gerçeği bizim için hep yol gösterici oldu. Hep birlikte sahip olduğumuz bu tutkuyu, cesur ve göz alıcı tasarımlarla bir araya getirerek, gündelik yaşamda da rahatlıkla kullanılabilecek spor ürünlerle buluşturuyoruz. Beşiktaşlı duruşumuzla sadece stadyum ve spor salonlarında değil, sokaklar ve günlük yaşam alanlarımızda da gün geçtikçe adımızdan daha çok söz ettiriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz özel iş birlikleriyle yenilikçi ve öncü tarzımızı her zaman ortaya koyuyoruz. Türkiye’nin öncü sokak giyim markası Les Benjamins ile Ocak 2018’de gerçekleştirdiğimiz, taraftar ruhunu sokak stiliyle buluşturan vizyoner iş birliğiyle bir ilke imza attık.

Hızla büyümeye devam eden Kartal Yuvası 2023 yılı itibari ile toplam 63 fiziki, 2 online alışveriş mağazası ile birlikte toplam 65 satış noktasına ulaşmıştır. Kulübümüz, büyük Beşiktaş taraftarımızın beklenti ve gereksinimlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılamak ve kaliteli hizmet sunmak için satış noktalarını artırma yönündeki çalışmalarına devam edecektir.