• ADİDAS BEŞİKTAŞ KADIN FORMA 23-24
  • ADİDAS BEŞİKTAŞ KADIN FORMA 23-24
  KRTLYVS
  Fabric Blend Description
  Renk

  1.799,00 ₺

  Sepette %23 İndirim
  • ADİDAS BEŞİKTAŞ KADIN FORMA 23-24
  • ADİDAS BEŞİKTAŞ KADIN FORMA 23-24
  KRTLYVS
  Fabric Blend Description
  Renk

  1.799,00 ₺

FORMA

1903’ten bu yana Kara Kartal'ın izinde kol kola yürünülen bu şanlı yolda, şerefli şampiyonluklara adım adım yüründü. ''Bir gün değil, her gün Beşiktaş!'' diye göklere haykırırken, göğüsler kabardı. Bu ruhu yüreğinde taşımaya devam eden ve her gün hazır olan taraftarlar için Kartal Yuvası burada! Yeni sezona ait farklı tasarım forma seçenekleri ile, Beşiktaş'ı kalbinizin üzerinde ve Türk Bayrağını da göğsünüzün tam orta yerinde taşıyabilirsiniz. Uykularınız, gidilecek deplasmanlar için çok bölünüyorsa, nostaljik siyah beyaz çubuklu deplasman forması ile Beşiktaş ruhunu göklere çıkarabilirsiniz. Kaleyi topla kavuşturmaktan ziyade, korumayı seven kaleci ruhlu taraftarlardansanız; yeni sezon kaleci formasıyla Kara Kartal ruhunu üzerinizde taşıyabilirsiniz. Yeni sezon kaleci formasıyla maçlarda Beşiktaş aşkınızı haykırabilirsiniz. Ömür biter ama bu sevda bitmez, diyen taraftarlar olarak senelerin mücadelesini ve Beşiktaş aşkını yaşayabilir; koleksiyonunuzda ona çok özel bir yer ayırabilirsiniz. Kara Kartal'ın asaletini yansıtan siyah renk ve yaka kısmındaki beyaz detayıyla Beşiktaş aşkınızı harmanlayıp, bunu yürüdüğünüz her yolda taşıdığınız özel forma ile gösterebilirsiniz.

Adanmış hayatların şampiyonu Beşiktaş için; ''Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!'' diye haykırdığınız tribünlerde, ''Haydi bastır Kara Kartal!'' diyerek ruhunuzu ortaya koyduğunuz deplasmanlarda, baharların kışların su gibi geçtiği ''Şeref'inle Hakkı'nla sen çok yaşa Beşiktaş!'' nidalarınızın yankılandığı Vodafone Park'ta, Kartal Yuvası tüm forma seçenekleri ile yanınızda!

Formalar, XS - 3XL bedenleri ile Kara Kartal ruhunu taşıyan taraftarlarla bir araya gelmeyi bekliyor. Ayağa kalkıp güneşe yürümek için formanızı seçip sepete ekleyin ve sipariş verin! Yıllara yenilmeyen ve tarihi her maçta yeniden yazan Beşiktaş'ın gururlu ruhunu üzerinizde taşıyın.

;