E-Bülten Açık Rıza Metni

 

Beşiktaş Sportif Ürünler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (“Şirket”) tarafından bilgime sunulan E-Bülten Aydınlatma Metni ’ni okudum ve bilgilendim.  

 

E-Bülten Aydınlatma Metni’nin sınırları çerçevesinde; reklam / kampanya / promosyon süreçlerinin yürütülmesi, ürün / hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi ve iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla sınırlı olarak verdiğim iletişim bilgileri üzerinden Şirket tarafından ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu gönderimin yapılabilmesi için kişisel verilerimin Şirket’in tedarikçilerine (örn. aracı hizmet sağlayıcılarına) aktarılmasına açık rızam vardır.

 

Ticari elektronik ileti gönderimi hiçbir surette açık rızanız olmadan yapılmayacaktır. Bu konudaki karar tamamen takdirinizde olup bu konuda tarafınıza bir zorlamada bulunulmamaktadır. Seçiminiz bizler ile olan ilişkinizde herhangi bir olumsuzluğa yol açmayacaktır.

 

Tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine ilişkin açık rızanızın olmaması durumunda her zaman Şirketimiz ile ilgili gelişmelere, etkinliklere Facebook, Twitter, Instagram hesaplarımızdan ve internet sitemizden ulaşabilirsiniz.  

 

 

 

https://www.instagram.com/kartalyuvasibjk/

https://www.facebook.com/BJKKartalYuvasi/?locale=tr_TR

https://twitter.com/BJKKartalYuvasi