Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Adidas Beşiktaş Maç Ürünleri - Kartal Yuvası
Adidas Beşiktaş erkek ve kadın maç ürünleri Kartal Yuvası'nda! "Bir gün değil, her gün Beşiktaş" diyebilmek için göz alıcı efsane ürünlere göz atın!
  • #BİZİMYOLUMUZBEŞİKTAŞ

    Beşiktaş Futbol takımlarımızın 2019-2020 futbol sezonunda giyeceği formalar, Beşiktaş’a gönül vermiş taraftarlarımızın beğenisine sunuluyor. Uzun zamandır merakla beklenen forma setinde beyaz, siyah ve lila renkte formalar yer alıyor. Kadın Futbol takımını da unutmayan Beşiktaş, iç saha ve deplasman için taraftarlarına iki ayrı forma tanıtıyor.

    2019-2020 Sezonu Beşiktaş İç Saha Formamız; diyagonal adidas ikonik 3 bant detaylarıyla 90’lı yıllardan ilham alıyor ve beyaz rengiyle asaleti temsil ediyor. Beşiktaş’a ait klasik tasarımdan ilham alan ve adidas’ın Tango tasarım dili ile üretilen Beşiktaş Deplasman Formamız, cesur ve güçlü görünümü ile dikkat çekiyor. Beşiktaş 3. Formamızın tasarımı ise geçmişten esinleniyor. 93-94 sezonundan ilham alan formada; farklı bir görünüm yakalamak amacıyla geleneksel siyah ve beyaz renklere ek olarak göz alıcı lila rengi de kullanılıyor.

20 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:20 
ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER