Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
FİLTRELER
Cinsiyet Bilgi
Renk Bilgi
Koleksiyon Bilgi
Ürün Grubu Bilgi
Beden Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
14 adet kayıt bulundu.
Ürünleri Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:14 
  • Sporu seven Beşiktaş'ı ondan daha çok seven sportmen ruhlu, mücadeleci, yılmayan, her zaman takımının yanında olan büyük Beşiktaş taraftarı! Bir ömür boyu seveceğinize yemin ettiğiniz, siyahı beyaza emanet ettiğiniz, uğruna ölüme gittiğiniz Beşiktaşımızı deplasmana giderken, sporunuzu yaparken, evinizde otururken bulunduğunuz her alanda yaşatmak ve desteklemek ister misiniz?

    Beşiktaş'ı kalbinde taşıyan Kartallar için hazırlanan yüzlerce ürün Kartal Yuvası'nda sizleri bekliyor. Doğuştan Beşiktaşlı olan, onunla yatıp onunla kalkan, her alanda Beşiktaş'ı savunan sizleri Kartal Yuvası'na bekliyoruz. Günlük yaşamınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz Kartal Yuvası online alışveriş sitesinde tek alt kategorisinde yer alan, her mevsim giyebileceğiniz Beşiktaş logolu siyah ve gri renklerde üretilmiş, hiçbir şekilde alerji yapmayan eşofman altlarını kolaylıkla kartalyuvasi.com.tr’den temin edebilirsiniz. 200 TL ve üzeri yurt içi alışverişlerinizde lisanslı Beşiktaş ürünlerinize ücretsiz kargo ile kısa süre kavuşabilirsiniz. Kıyafet seçiminizi Beşiktaş ile yaparak hem şık ürünlere kavuşabilir, hem de takımınızın renklerini gittiğiniz, bulunduğunuz her alanda dünyanın neresinde olursanız olun gururla ve büyük bir onurla taşıyabilirsiniz. Haydi Kara Kartallar siz de Beşiktaş'ın mücadelesine ortak olun. Takımınıza destek olarak lisanslı Beşiktaş ürünlerini Kartal Yuvası'ndan alın.

    Beşiktaş'ı Beşiktaş yapan, her alanda desteğini esirgemeyen, ne olursa olsun takımının yanında duran büyük Beşiktaş taraftarıdır! Hiçbir şeye değişmeden sevdiğiniz Beşiktaş'ın bütün lisanslı ürünlerini online alışveriş kolaylığı ile yurt içi ya da yurt dışı fark etmeksizin kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz. Unutmayın bu yolda sizin desteğinize ve sevginize ihtiyacımız var. Her adımda bu Şeref'li yolda Beşiktaş ile birlikte yürümeye hazır mısınız?