Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
KATEGORİLER
FİLTRELER
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Koleksiyon Bilgi
Yükleniyor..
Ürün Grubu Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
1 Ürün
1 adet kayıt bulundu.
Ürünleri Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
  • "Yeryüzünde gökyüzünde Kara Kartalız, övünmekte çok haklıyız Beşiktaşlıyız!" diye haykıran, "Gururlan burası Beşiktaş!" diyerek göğsünü kabartan, bu gururu kalbinde taşıyan taraftarlara özel t-shirt tasarımları Kartal Yuvası'nda! 1903’ten bu yana gönülden bağla, omuz omuza yürünen sokaklarda, marşların yürekten söylendiği maçlarda Beşiktaş aşkınızı üzerinizde de taşıyın. Her türlü mağlubiyette ve her daim galibiyette armanın aşkıyla tutuşan sevdalı taraftarlar rahat etsin diye; ister bisiklet ister sıfır yaka t-shirtler yuvada sahiplerini bekliyor.

    1903'te doğan siyah beyaz takımla olan kader birliği ile Atatürk, en büyük Beşiktaşlı olarak anılıyor. Ulu Önder Atatürk'ün öncelikli ilgi gösterdiği ve sevgi duyduğu ilk spor kulübü olan Beşiktaş bu gururu kalbinde taşırken, siz de en büyük Beşiktaşlı Atatürk baskılı t-shirtler ile bu gururu her an her yerde haykırabilir ve bu şerefli takımın gururuna ortak olabilirsiniz.

    Pamuklu ve polyester kumaş yapısına sahip, farklı renk kombinasyonları ve XS - 3 XL arası beden seçenekleri ile Kara Kartal sevdanızı yansıtan t-shirt tasarımları, Beşiktaş'ın yuvasında asil taraftarlarıyla kavuşmayı bekliyor.

    İçinizde yanan Beşiktaş aşkınızı taçlandırmak ve şanlı takımın şanslı taraftarları olarak farklı parçaları koleksiyonunuza eklemek için siz de harekete geçin. Ulu Önder'in izinde, bir gün değil her gün kol kola yürünen bu yolda; Kartal Yuvası da şanlı bayrağın altında, sizin yanınızda!