Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
FİLTRELER
Cinsiyet Bilgi
Ürün Grubu Bilgi
Beden Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
46 adet kayıt bulundu.
Ürünleri Karşılaştır
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:46 
  • Siyah! Beyaz! En büyük Beşiktaş! Siyahın yanına beyaz, beyazın yanına sadece siyahı yakıştıran hayatını bu iki renge adayan sadık Beşiktaş taraftarları, bulunduğunuz her alanda evde, işte, okulda, sokakta her zaman ve her yerde Beşiktaş'ı yanınızda taşımak ister misiniz? Formanızı giyemediğiniz anlarda, en az formanız kadar gurur ile taşıyacağınız birbirinden iddialı, şık ve Beşiktaş'a özgü onlarca sweatshirt Kartal Yuvası’nda sizi bekliyor!

    Birbirinden farklı tasarımlar ile bütünleşen, kaliteli kumaşlardan üretilen sweatshirtler koleksiyonumuzda yerini alıyor. Sweatshirt koleksiyonumuza hemen göz atın ve kendinize uygun sweatshirtleri beklemeden kapın. Kapüşonlu sweatshirtlerin yanı sıra tribünde takımınızı desteklerken formanın üzerine giyebileceğiniz, tüm olumsuz hava koşullarına rağmen takımınızın yanında olmanınızı sağlayacak fermuarlı sweatshirtler de Kartal Yuvası'nda bulunuyor. Dünyanın neresinde olursanız olun, Beşiktaş sizinle birlikte! Takımınızın asil, şanlı, ölümsüz renklerini her daim gururla taşıyın. Geçmişi saygınlıklar ile dolu geleceğe umutla bakan sayısız başarıların mimarı Beşiktaş’ı, bu zorlu yollarda tek başına bırakmayın!

    Kara Kartalımızın mücadelesine ortak olun. Kartal Yuvası’nda uzun süreli kullanım için hazırlanmış, dayanıklı, solmayan renkleri ile her daim siyahı ve beyazı iliklerinde hissedeceğiniz, kaliteli baskılar ile hazırlanmış Beşiktaş logolu onlarca sweatshirt sizi bekliyor. Beşiktaş sweatshirtleri arasında en şık sweatshirtü dilerseniz kendiniz için alabilir dilerseniz sevdiklerinize hediye etmek için sepetinize ekleyebilirsiniz. Kartal Yuvası’nda tüm Kara Kartalları takımına destek olmaya çağırıyoruz. Haydi kartallar, beraber uçalım...