Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
FİLTRELER
Cinsiyet Bilgi
Renk Bilgi
Koleksiyon Bilgi
Ürün Grubu Bilgi
Beden Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
2 adet kayıt bulundu.
Ürünleri Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 
  • Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret! Ruhunu saha dışında da onurla taşıyan Beşiktaş taraftarı, soğuk havalarda siyah beyazın aşkına eşlik eden mont tasarımlarıyla Kartal Yuvası’nda buluşuyor. Deplasmanda ya da yuvada, sahaların parlayan yıldızlarına kar kış, yağmur çamur demeden eşlik etmeniz için özel olarak üretilen tüm mont modellerinde de takım ruhunu yansıtan renkler sizi bekliyor. Şanlı tarihin izlerini taşıyan mont tasarımları, siyah ve beyaz renkleriyle size tribünlerde ve caddelerde Beşiktaş ruhunu yansıtma olanağı sağlıyor. Omuz omuza gidilen maçların, kalp kalbe dönülen deplasmanların, zaman mekan fark etmeden Beşiktaş'la birleşen gönüllerin sembolü olan armasıyla, tüm Beşiktaş aşıklarının severek taşıdığı mont tasarımları, her sezon yanınızda olmaya devam ediyor. Polyester, pamuk ve elastan kumaştan özel olarak dokunan mont modelleri, Yerli Üretim kalitesiyle taraftarla buluşuyor.

    Kartal Yuvası mont tasarımları ile siyahla beyazla kol kola olmanın coşkusunu, caddelerde, stadyumda, hayatın dilediğiniz her anında hissedebilirsiniz. Dünyanın neresinde olursa olsun kalbinde Beşiktaş aşkı yanan her taraftar gibi siz de Beşiktaş aşkınızı her yerde yansıtabileceğiniz mont siparişinizi yurt içi ve yurt dışından kolayca verebilirsiniz. Tüm orijinal Beşiktaş ürünleri gibi Kartal Yuvası’ndan sipariş edeceğiniz dayanıklı ve kaliteli mont modelleri ile dünyadaki her adımınızda siyah beyaz izler bırakmanın gücünü hissedebilirsiniz. Şeref'li şampiyonluklarla bir daha gururlanmak, taraftarına efsaneleri yaşatan Beşiktaş renklerini her an her yerde hissetmek için siz de zevkinize uygun mont modellerinden birini hemen seçin. Kartal Yuvası’ndan süzülen şanlı efsanenin bir parçasını daha Beşiktaş koleksiyonunuza gururla ekleyin.