Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
KATEGORİLER
FİLTRELER
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Koleksiyon Bilgi
Ürün Grubu Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
1 Ürün
Ürün Grubu
Fiyat Aralığı
1 adet kayıt bulundu.
Ürünleri Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
  • Dünyanın en güzel stadında dünyanın en ateşli taraftarıyla, yumruklar coşkuyla havaya! Beşiktaş Şeref'tir, Şeref Beşiktaştır! Hasta yatağından kalkarken "Feda" diyen Şeref Bey'i o gün kimse duymamıştı, bugün feryadı milyonlara ulaştı. Barbaros Meydanı'nda yakılan ateş İnönü'yü kavurdu, şimdilerde ise Vodafone Park'ta gürüldüyor. Kalbi siyah beyaz aşkıyla çarpan büyük taraftar, ilk kaptanımız Şeref Bey'in emanetine sahip çıkmak için Kartal Yuvası'nda buluşuyor!

    Kartal Yuvası'nın birbirinden özel ürünleriyle sevdanızın ateşini hep canlı tutabilirsiniz. Orijinal lisanslı eşsiz parçalar ile hayatın her alanında asil renklerimizi üzerinizde taşıyacak; Süleyman Seba'nın cesaretini, Metin-Ali-Feyyaz'ın onurunu, Baba Hakkı'nın centilmenliğini iliklerinize kadar hissedeceksiniz! Tarihindeki her isimle, her kupayla, her şerefli ikincilikle 1903’ten bu yana koca bir değerler bütünü olan Beşiktaş, taraftarının desteğini bekliyor.

    Kartal Yuvası'ndan sipariş edeceğiniz birbirinden şık atlet modelleri ile şampiyonluk yolunda takımınıza destek olabilirsiniz! İyi günde kötü günde hep Beşiktaş diyen, dünyanın neresinde olursa olsun kanı siyah beyaz akan her taraftar gibi ister yurt içinden ister yurt dışından zahmetsizce sipariş verebilirsiniz.

    Kolej çizgili ya da kamuflaj desenli kaliteli atlet modellerini her beden için sepetinize ekleyebilirsiniz. Yeri siyaha, göğü beyaza boyayın; armamızdaki yıldızın tüm yıldızlara bedel olduğunu kanıtlayın. Gerek kendiniz için, gerek sevdikleriniz için Beşiktaş şıklığını yansıtmak istiyorsanız hemen Kartal Yuvası'nı ziyaret edin. Birbirinden özel tasarımlarla en kaliteli ürünleri kullanmanın keyfini yaşarken Kara Kartal'a destek olmanın gururunu hissedin.