Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

FİLTRELER
Cinsiyet Bilgi
Ürün Grubu Bilgi
Beden Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
7 adet kayıt bulundu.
Ürünleri Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:7 
  • Şanlı tarih yazan Beşiktaş, Kara Kartal ruhu taşıyanların takımıdır. Biz kara sevdalı Beşiktaş taraftarıyız. Beşiktaşımıza sonuna kadar sahip çıkarız. Bundan dolayı, ünümüz dünyaya yayılmıştır. Sloganımız: Bir gün değil, her gün Beşiktaş. Kanımız: Siyah beyaz. Değerimiz: Şanlı tarihimiz. Bir asırı aşkın Beşiktaşlıyız biz. Kara Kartal diye çarpar kalbimiz. Sonuna kadar destek, sonuna kadar şampiyonluktur hedefimiz...

    Süleyman Seba'nın söylediği gibi, futbolun sadece şampiyonluklara sevinmek olmadığını biliriz. Kara Kartal'ın gölgesi altındaki futbolcusu, teknik kadrosu, taraftarı, arması, forması, sahası, semti değerimizdir bizim. Siyah beyaz aşkımız sahalara sığmaz taşar, sonu gelmez coşkumuz Kartal Yuvası'nda yaşar. Kartal Yuvası online alışveriş sitesiyse, taraftarlık ruhunu ateşleyen ürünlerle artık size daha yakın! Beşiktaş'ın efsane renklerini taşıyan armalı, kartallı, lastikli, taşlı, derili, gümüş, kişiye özel, üçlü taraftar bileklik gibi daha bir çok Beşiktaş taraftar bileklikleri asil renklerle, asil ruhlu siz Beşiktaşlıları bekliyor. Taraftar bilekliklerini kendinize ve Beşiktaş sevdalısı olan tüm sevdiklerinize alabilirsiniz.

    Yurt içinde ya da yurt dışında olmanız fark etmeksizin, Kartal Yuvası üzerinden beğendiğiniz bileklik modellerini satın alabilirsiniz. Haydi Kara Kartallar, beğendiğiniz siyah beyaz bileklik modellerini sepetinize ekleyin; evde, ofiste bulunduğunuz her yerde Beşiktaş'ın sembollerini üzerinizde taşıyın. Takım ruhunu her yerde yaşatmanın haklı gururunu yaşayın! İyi günde, kötü günde beraber olan omuz omuza veren Kartal ruhlu siyah beyaz taraftar; haydi durma, Kartal Yuvası’na uç!