Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

FİLTRELER
Cinsiyet Bilgi
Renk Bilgi
Ürün Grubu Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
7 adet kayıt bulundu.
Ürünleri Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:7 
  • Beşiktaş için çarpan kalbinizi, iliklerinize kadar hissettiğiniz takım ruhunu Kartal Yuvası ile taçlandırabilir, efsane berelere sahip olabilirsiniz. Sadece şanlı kulüp armasının bulunduğu bere modelleri ile takımınızın asaletini yansıtırken gözlere de hitap edebilirsiniz. Türkiye'nin en köklü ve en eski kulübü olan Kara Kartal’ın kuruluş tarihinin yer aldığı bereler ile şanlı tarihinizi gösterebilirsiniz.

    Atkı, bere ve eldiven setleri ile kışın soğuk hava koşulları altında bile takım ruhunuzu her zaman en üst seviyede yaşayabilirsiniz. Hem boyunluk hem de bere şeklinde üretilen modeller ile maç heyecanınız göz önünde tutularak kullanım kolaylığı da sağlanmıştır. Her maçta, siyahla beyazla tüm heyecanınızı şanlı armanızın bulunduğu bereleriniz ile yaşayarak rakiplerinizin korkulu rüyası olacaksınız! Nice kahramanların başlattığı bu mücadeleyi her zaman olduğu gibi "Ömür biter, bu sevda bitmez!" sloganıyla devam ettirebilirsiniz. Şerefli şampiyonluklarda, kol kola gururlu bir şekilde takımınızın ruhunu, heyecanını, gücünü, asaletini kendinizden emin bir şekilde taşıyarak, takımınızın her zaman, her koşulda yanında olduğunuzu gösterebilirsiniz.

    Tarzınızla, duruşunuzla, inancınızla temsil edebileceğiniz bu davada hemen her yerde armanızı taşımak için acele edin ve zaman kaybetmeyin! Kartal Yuvası’ndan bere modellerini inceleyin, kolay bir şekilde sepetinize atın ve hızlıca takımınızın ruhunu en iyi şekilde temsil etmeye başlayın! Tarzınızla, duruşunuzla, inancınızla temsil edebileceğiniz bu davada hemen her yerde armanızı taşımak için acele edin ve zaman kaybetmeyin! Kartal Yuvası’ndan bere modellerini inceleyin, kolay bir şekilde sepetinize atın ve hızlıca takımınızın ruhunu en iyi şekilde temsil etmeye başlayın!