Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

SEÇİMLER
1 Ürün
1 adet kayıt bulundu.
Ürünleri Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
  • AKSESUAR

    Ne altı bin dil, ne yirmi dört milyon kelime, hiçbiri Beşiktaş'ı anlatmaya yetmez. Kimse anlayamaz bu aşkı diyenlerdenseniz, Kartal Yuvası'nın eşsiz ürünleri ile aşk tazeleyebilirsiniz! Her sezon mücadele dorukta, takımını asla yalnız bırakma. Kara Kartal sevdalıları olarak, Şeref Bey'in emanetine sahip çıkmalıyız. Asil renklerimizi gururla üzerimizde taşıyarak her an her yerde şerefli armamızı yüceltmeliyiz. Atkı ve bereden spor ayakkabıya, Süleyman Seba heykelinden Kara Kartal rozetine, sırt çantasından şapkalara kadar sayısız çeşitte Beşiktaş aksesuarları Kartal Yuvası'nda sizleri bekliyor!

    Sipariş vereceğiniz her aksesuar ile Beşiktaşımıza destek olabilir, yaşam alanınızı küçük çaplı bir müzeye dönüştürebilirsiniz. Özel tasarım Beşiktaş kol saatlerini en kadim dostlarınıza armağan edebilir, devasa boyutlu şampiyonluk bayraklarını sokağınızda gururla dalgalandırabilirsiniz. En çekişmeli maçlarınızda potanın kartalı olmak için basketbol topu sipariş edebilir, anahtarlarınızı bir arada tutmak için logo detaylı anahtarlık edinebilirsiniz. Okul çantası ve kalemlik ile Beşiktaş sevdanızı okulunuza da taşıyabilir, spor çantasıyla en sıkı çalışmalarınıza şanlı renklerimiz eşliğinde motivasyon sağlayabilirsiniz.

    Asırlık çınarımızın asil armasını hayatın her alanında kullanabileceğiniz aksesuarlarla evinizin baş köşesinde bulundurabilir, her an yanınızda taşıyabilirsiniz! Efsaneler yazan Kara Kartal'a bir nefes, bir yürek, bir bilek olmak için ister yurt içinden ister yurt dışından siparişinizi verin, lisanslı ürünler ile şampiyonluk yolunda bir meşale de siz yakın!